logo pozycjonowanie białystok
O firmie
 
Referencje
 
Aktualności
 
Pozycjonowanie
 
Tworzenie stron
 
Boksy reklamowe
 
Kontakt
 
Linki

 

Aktualności
3.09.2009r.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowo otwartego Blogu MaiPa.info. Mamy nadzieję, że dzięki niemu dowiecie sie Państwo o wiele więcej o naszej firmie.


10.07.2008r.


Miło nam zaprezentować nasz nowy projekt, serwis ogłoszeniowy w którym można bezpłatnie umieścić swoje ogłoszenie kupna bądź sprzedaży, dana strona mieści sie pod adresem http://www.serwisogloszeniowy.com.


04.06.2007r.


Od dziś nasza strona www.partner.maipa.pl jest również dostępna pod nowym adresem www.maipa.eu.


15.05.2007r.


Zapraszamy do dodawania bądź przeglądania ogłoszeń internetowych na naszej nowej stronie www.serwisogloszeniowy.com. Na powyższej stronie można zupełnie bezpłatnie umieścić swoje ogłoszenie dołączając do niego nawet do trzech zdjęć. Serwis ten będzie od tej pory pozycjonowany i optymalizowany pod wyszukiwarki by osiągnąć jak najwyższą oglądalność.


30.04.2007r.


Miło nam jest poinformować, że wychądząc na przeciw oczekiwaniom naszych klijentów stworzyliśmy stronę na której można sprawdzać statystyki pozycji, wypozycjonowanych przez Maipa.pl stron internetowych w google. Dotychczasowym klijentom drogą elektroniczną zostannie wysyłany login oraz hasło dzięki którym będą mogli zalogować się na naszej stronie - statystyki.maipa.pl.


30.03.2007r.


Zapraszamy na naszą nową stronę zajmującą się sprzedażą szerokiej gamy produktów reklamowych. Powyższe produkty to rozwiązania POP i POS, które są doskonałym narzędziem reklamowym. Są to między innymi akcesoria typu: wobblery (kiwaki), sprężynki, uchwyty do sufitu, paski spinające, uchwyty reklamowe, przyssawki. Jak również różnego rodzaju stojaki i foldery czyli: stojaki na wizytówki, kieszenie PCV / PLEXI, stojaki pojedyncze, stojaki do powieszenia, stojaki wolnostojące. W ofercie mamy również stojaki kaskadowe. Staramy się wyjść naprzeciw naszym klientom i zaoferować proste w instalacji systemy. Celem naszym jest również pomoc w stworzeniu jak najbardziej konkurencyjnej postaci firmy przy wykorzystaniu jak najnowocześniejszych rozwiązań.

Copyright © 2005 - MaiPa.eu